Hakkımızda

EROL METAL A.Ş.  İnşaat, Demir-Çelik, Savunma, Makine, Çelik konstrüksiyon, Metal işleme, Otomotiv, Beyaz eşya v.b. sektörlere 35 yıldır hizmet vermenin haklı gururunu yaşamakla birlikte, çelik sektöründeki tecrübesini, günümüz ihtiyaçları doğrultusunda teknoloji ile birleştirerek C PROFİL SAN. TİC. A.Ş. markasını yarattı.

İsmini, hizmet verdiği açık profil sektöründen alan C PROFİL SAN. TİC. A.Ş., sektördeki son gelişmeler, talepler ve teknolojiler takip edilerek kurulumunu gerçekleştirdiği 9 adet Roll-Form hattı, çelik malzeme imalatı için tamamlayıcı nitelik taşıyan dilme ve boy kesme hatları ile Türkiye’nin en donanımlı açık profil tesislerinden biri haline gelmiştir.  80.000 ton/yıl üretim kapasitesi ile kısa sürede sektöründe güçlü ve iddialı bir konuma gelmiştir.

C PROFİL SAN. TİC. A.Ş. özellikle son yıllarda hızlı bir şekilde gelişen enerji ve savunma sanayisine hizmet vermektedir. Özellikle de ülkemizde ve Dünya’da popülaritesi artan,  temiz ve güvenilir enerji kaynağı GES santrallerinin (Güneş Enerji Santrali) nitelikli açık profil ihtiyacının büyük bir kısmını karşılamaktadır.

C Profil © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. | Eliz Yazılım
  • İştiraklerimiz