Hizmetlerimiz

Nitelikli Delikli ve Deliksiz Profil Üretimi

Ürettiğimiz  profiller, ağır yüke maruz kalan endüstriyel binalarda aşık ve kuşak olarak; daha hafif, endüstriyel olmayan binalarda ise birincil taşıyıcı kolon, kiriş ve yük taşıyan duvar görevini üstlenirler. Ayrıca  bina tasarım ve yapımı için çok büyük avantajlar sağlar.

 


Dere-Oluk vb. Özel Bükümlü Malzemeler

Dış yüzündeki çinko malzeme sıvı geçirgenliğini iyice zorlaştırdığı gibi sahip olduğu parlaklık nedeniyle de ayrıca bina estetiğine olumlu bir etki yapmaktadır. Galvaniz  malzemeden yapılan bu oluk türü yani galvaniz oluk kullanımı, montajı ve taşınması diğer oluk türlerinden daha kolaydır. 

 


Rulo Dilme İşlemi

Müşterilerimiz tarafından talep edilen kalite ve ebatlardaki malzemelerin üretimi, uygun rulo saclardan, konusunda uzman dilme operatörlerimizce istenen hassas ölçülerde yapılır.Dilme işlemi esnasında periyodik aralıklar ile kontroller yapılır. Dilme işlemi bittikten sonra son kontroller tamamlanarak çemberleme ve paketleme işlemi gerçekleştirilir. 

 


Boy Kesme İşlemi

Rulo halinde üretilmiş olan sacların istenilen boyda levha olarak kesilmesi işlemi için kullanılan makinalardır.

 


Özel Tasarımlı Parça İmalatı

20mm kalınlığındaki sacı 8mt boyunda bükme kapasitesine sahibiz. Ayrıca zengin kalıp çeşitlerimiz ile en zor parçaları başarıyla büküp yarı mamul veya mamul haline getiriyoruz. 4000 m2 kapalı alanımızda makine, otomotiv, havacılık, medikal, savunma, iş makine, elektrik, elektronik ve imalat başta olmak üzere ilgili bütün sektörlere yüksek kalitede ve hızda büküm hizmeti veriyoruz

 


Galvanizli, DKP, Siyah Sac Temini

Firmamız , Bilgi ve tecrübe birikimimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğru,kaliteli ve ekonomik çözümlerle en kısa zamanda cevap vermektir. Demir çelik sektöründe lider firmalar arasında yer edinmiş  kalitede öncü firmamız, Erdemir ve ithal saç mamulleri satışının yanı sıra güçlü stok kapasitesi ve yüksek teknolojiye sahip makine parkuru ve lojistik ağı ile hizmetlerini sürdürmektedir.

 


Proje Takip ve Desteği

Uzman proje takip ekibinden oluşan küresel ağımız sayesinde, size ihtiyaç duyduğunuz güvenilir uzmanlığı sunabiliriz. Saha ziyaretlerinden kesin durum raporlarına ve kalite güvencesine dek, dünyanın dört bir köşesinde hızlı ve yerel hizmet sağlayabiliriz. 

 

 

C Profil © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. | Eliz Yazılım
  • İştiraklerimiz