Hakkımızda

C PROFİL SAN TİC A.Ş. Enerji, savunma sanayi, endüstriyel yapı ve hafif çelik yapı sektörlerine hizmet vermektedir. 40 Yıllık deneyimle hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

EROL METAL A.Ş. İnşaat, Demir-Çelik, Savunma, Makine, Çelik konstrüksiyon, Metal işleme, Otomotiv, Beyaz eşya v.b. sektörlere 40 yıldır hizmet vermenin haklı gururunu yaşamakla birlikte, çelik sektöründeki tecrübesini, günümüz ihtiyaçları doğrultusunda teknoloji ile birleştirerek C PROFİL SAN. TİC. A.Ş. markasını yarattı.

İsmini, hizmet verdiği açık profil sektöründen alan C PROFİL SAN. TİC. A.Ş., sektördeki son gelişmeler, talepler ve teknolojiler takip edilerek kurulumunu gerçekleştirdiği Boru ve kutu profil hattı , 13 adet Roll-Form hattı, çelik malzeme imalatı için tamamlayıcı nitelik taşıyan dilme ve boy kesme hatları ile Türkiye’nin en donanımlı açık profil tesislerinden biri haline gelmiştir. 318.000 ton/yıl üretim kapasitesi ile kısa sürede sektöründe güçlü ve iddialı bir konuma gelmiştir.

C PROFİL SAN. TİC. A.Ş. özellikle son yıllarda hızlı bir şekilde gelişen enerji ve savunma sanayisine hizmet vermektedir. Özellikle de ülkemizde ve Dünya’da popülaritesi artan, temiz ve güvenilir enerji kaynağı GES santrallerinin (Güneş Enerji Santrali) ve solar tracker sistemlerinin (güneş takip sistemi) BORU profili , kutu profili ve nitelikli açık profil ihtiyacının büyük bir kısmını karşılamaktadır.

Müşteri memnuniyeti, müşteri odaklı yönetim tarzı ve hizmetteki mükemmeliyetçi politikasıyla yola çıkan C PROFİL SAN. TİC. A.S. profesyonel idari kadrosu, yenilikçi teknik kadrosu, tecrübeli ve dinamik satış ekibi, deneyimli ve yetenekli üretim personelleriyle müşterilerinin çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Sürdürülebilir büyüme vizyonumuzla  gerçekleştireceğimiz endüstriyel ilerlemeler ülkemize, sektörümüze ve firmamıza değer katacaktır. Sürekli olarak gelişim gösteren sektörümüzde firmamızın üzerine düşen görev; Teknoloji ve yeniliklere ayak uydurmak, kendini geliştirme hedefi doğrultusunda gerekli yatırımları yapmaktır.

Firma prensibi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, kaliteli ürün, güler yüzlü hizmet, zamanında sevkiyat ve uygun fiyat ile koymuş olduğu hedefte ilerlemektedir.
Kullanımı ve montajı kolay , yüksek kaliteli yeni ürünler geliştirerek, mevcut ürün ve teknolojilerin üstünde bir performans ve fiyat optimizasyonu sağlamak ile beraber müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için , en iyi tekniklerin kullanımı ve uluslararası standartların gözetilmesi kalite anlayışımızın olmazsa olmazlarıdır.

×
img

  Teklif Al

  İletişim Bilgilerimiz

  Telefon Numarası

  0 (262) 502 15 88

  0 (262) 502 15 89

  E-Mail Adresi

  info@cprofil.com.tr

  Adres

  Gebze Dilovası OSB Mah. Aras Caddesi No: 15/1
  GEBZE / KOCAELİ